Reglamentas

Dėmesio, reglamentas dar bus koreguojamas. Esminių pokyčių nenumatoma, tačiau detalės gali kisti.

BENDROS NUOSTATOS

Renginys treniruotės tipo, nevaržybinis, mokamas. Dalyvio mokestis iki 2020 kovo 1 d. 30 €, vėliau – 50 €. Išaugus dalyvių skaičiui, kaina gali keistis.

Starto laikas 2020 rugpjūčio 22 d. 5:00, T1 tranzito zonoje (Vieškūnų piliakalnio prieigos).

Renginys self supported tipo, maitinimu dalyviai rūpinasi patys. Privaloma turėti savanorį su transporto priemone. Dalyviai gali kooperuotis ir turėti vieną bendrą savanorį su transportu.

Dvarčių rungtis – MTB, cyclocross ar fat-bike dviračiais (rekomenduojamas MTB).
Bėgimo rungtyje individualus dalyvavimas draudžiamas. Dalyvis bėga su savo lydinčiu savanoriu ar kitu dalyviu (dalyviais).

Kvalifikacija renginiui: bent vieno iš organizatorių rekomendacija ir per paskutinius 2 metus įveiktas panašaus nuotolio triatlonas.

Šiukšlinti trąsoje draudžiama, pastebėjus pažeidimą dalyvis diskvalifikuojamas.

Dalyviai privalo turėti mobilų telefoną viso renginio metu išskyrus plaukimo rungtį. Gali prireikti ir išorinių baterijų, priklausomai nuo telefono, taip pat būtina turėti prožektorius bėgimo rungtyje.

Tarpiniai dalyvių laikai nebus fiksuojami, visi sąžiningai pagal pateiktas trasas ir savo jėgomis baigę distanciją bus paskelbti renginio puslapyje ir galės save laikyti Pelkiniais.

DALYVIŲ PAREIGOS IR ATSAKOMYBĖ

 1. Dalyvaudami renginyje visi dalyviai sutinka su šiais nuostatais bei kitomis organizatorių nustatytomis taisyklėmis ir sutinka jų laikytis.
 2. Varžybų metu dalyviai privalo laikytis kelių eismo taisyklių. Nuolatinė policijos priežiūra nėra skiriama.
 3. Dalyviai privalo padėti vieni kitiems, jei tokia būtinybė atsiranda. Dalyvių laikas nėra fiksuojamas, todėl papildomos kelios minutės rezultato nekeičia.
 4. Savo daiktų saugumu dalyviai privalo pasirūpinti patys.
 5. Organizatoriai už dalyvių daiktų saugumą neatsako.
 6. Organizatoriai už dalyvių sveikatą neatsako.
 7. Dalyvauti gali tik  pilnamečiai (18 m. arba vyresni renginio dieną) asmenys.
 8. Dalyviai, nutarę pasitraukti iš varžybų, privalo pranešti organizatoriams

ORGANIZATORIŲ TEISĖS

  1. Organizatoriai pasilieka teisę bet kada keisti renginio nuostatus.
  2. Organizatoriai pasilieka teisę diskvalifikuoti dalyvius ar neleisti jiems startuoti.


EIGA


Starto vieta Vieškūnų (Šuneliškių) piliakalnio krantinė.
2020 rugpjūčio 22 d. 5:00 galima bus pasiruošti dviračius ir kitus reikalingus daiktus varžyboms T1 zonoje. 5:30 visi turi būti pasirengę plaukimui, išvykstama į plaukimo startą. Plaukimo startas numatomas 6:00.
Finišas – aikštelė dešiniajame Nemuno krante, šalia HES.
Numanoma ir planuojama trukmė: 24 val.

SVARBIAUSIOS VIETOS

Parkavimas prie T1
T1
Starto vieta
T2
Finišas

PLAUKIMAS

Dalyviai Vieškūnų (Šuneliškių) piliakalnio krantinėje persirengia hidrokostiumais ir susiruošia vykti į starto vietą, tada vyksta iki plaukimo starto vietos. Dalyviai startuoja 6:00 ryto ir plaukia iki Vieškūnų (Šuneliškių) piliakalnio krantinės (oro linija 3,8 km).


Atplaukus hidrokostiumai ir kiti nereikalingi daiktai atiduodami savanoriams. Išvažiavus į dviračių rungtį T1 neliks nieko.


Privalomas inventorius: Pakankamą teigiamą plūdrumą ir termoizoliaciją užtikrinantis hidrokostiumas, akiniai, kepuraitė.


Rekomenduojamas inventorius: plūduras, neopreninės kojinės, pirštinės..


Dėmesio: Plaukimo trasos viduryje iki artimiausio kranto bus daugiau nei 1 km (ir tas pats, kitame krante). Prieš registraciją privalote blaiviai ir objektyviai įvertinti, ar esate tinkamos formos ir pajėgūs įveikti tokią rungtį saugiai. Plaukikus lydės gelbėtojas, tačiau už savo saugumą atsako patys dalyviai.

DVIRATIS

Dviračių trasa tęsiasi nuo Vieškūnų (Šuneliškių) piliakalnio, per Kauno HES aplink Kauno marias, per Prienus iki Kruonio HAE, 180 km. Trasa nežymėta, dalyviai privalo laikytis visų kelių eismo taisyklių ir atminti, kad nieko nėra svarbiau nei sveikata ir gyvybė. Tikslus maršrutas, važiuoti rekomenduojama pagal jį.

Privalomas inventorius: Šalmas, raudonas žibintas gale ir baltas priekyje, ne mažiau nei 1 L gėrimo, navigacijos prietaisas (sporto laikrodis/kompiuteris, telefonas), telefonas, kurio baterijos privalo užtekti visai rungčiai.

Rekomenduojamas inventorius: Ryškiaspalvė apranga, 2 atsarginės dviračio rato kameros, įrankiai reikalingi sutvarkyti gedimą vietoje, pompa.

Gėrimai ir maitinimas: Vandens ir maisto atsargos keliaus kartu su dalyviais. Atsargas bus galima papildyti kas 30 – 50 km. Kiekvienas dalyvis pats pasirūpina savo maistu ir gėrimais. Palaikymo komanda, išleidusi paskutinius dalyvius važiuos į kitą sustojimo vietą. Judėjimo tempas bus derinamas prie lėčiausiai judančių dalyvių. Sustojimo vietos nurodytos maršrute.

Dalyvis nutaręs nebetęsti rungties privalo informuoti savanorius ir organizatorius apie tai, kad pasitraukia iš renginio.

BĖGIMAS

Jei dalyvis turės savo savanorį galės tęsti iš karto, antraip jam teks palaukti sekančio dalyvio, į bėgimo trasą po vieną nebus leidžiama. Dalyviai privalo laikytis nustatyto maršruto. 
Jei kažkuris iš dalyvių bėgimo tęsti negali, privalo informuoti savanorius ir organizatorius apie tai, kad pasitraukia iš renginio, o komandos narys, norintis tęsti, laukia sekančios komandos ir prisijungia prie jos.
Privalomas inventorius: Navigacijos prietaisas (sporto laikrodis/kompiuteris, telefonas), telefonas, kurio baterijos privalo užtekti visai rungčiai, prožektorius, kurio baterijų turi užtekti visai rungčiai (~ 6 val.). Gertuvė su ne mažiau nei 1 L gėrimo, švilpukas, lietui/vėjui atspari striukė ilgomis rankovėmis.
Rekomenduojamas inventorius: Ryškiaspalvė apranga, atsarginis prožektorius, termo apklotas.

Gėrimai ir maitinimas: Vanduo ir maistas keliaus kartu su dalyviais. Atsargas bus galima papildyti kas 5 – 8 km, maršrute nurodytose vietose. Kiekvienas dalyvis pats pasirūpina savo maistu ir gėrimais. Palaikymo komandos transportas, išleidęs paskutinius dalyvius važiuos į kitą sustojimo vietą. Judėjimo tempas bus derinamas prie lėčiausiai judančių dalyvių. 

Renginio maršrutas: